Muş 2 Şubesi

Sorun ve Taleplerimiz İçin Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT ile Görüştük

2.Olağan Genel Kurumuz sonrası seçilen yeni yönetim kurulu olarak Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat'ı ziyaret ettik. Rektörlük makamında gerçekleşen ve Genel Sekreter Harun Demir'in de hazır bulunduğu ziyarette idari ve akademik personel ile ilgili sorunlar ve talepler görüşüldü. Özellikle promosyon güncellemesi ile ilgili yapılan son çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Kurum çalışanlarımızın bir süredir beklenti içerisinde olduğu bu konuyla ilgili sürecin çalışanlarımızın lehine hızlıca tamamlanması için görüş birliğine varıldı.

Ayrıca Kurumda Yükselme Sınavı ve üniversite yerleşkesi içerisinde bulunan havuzlar ile spor tesislerinin kullanımı konusundaki  talepler iletilerek sürecin başlatılması konusunda görüşme gerçekleştirildi. 

Bu konulara ek olarak kurumiçi ve kurumdışı yer değişikliği ile ilgili idari personelin sorunları ve kadro bekleyen akademik personelin sorunları görüşüldü.

Ziyaretimiz rektörümüzün yeni yönetim kuruluna başarılar dilemesi ve Şube Başkanımız Turan Güler'in kitap hediyesi ile sona erdi.